• (0 212) 564 07 44
  • info@atakerinsaat.com

Hakkımızda

   1950 yılında Süleyman Ataker tarafından kurulan şirketimiz emlak, taahhüt ve inşaat alanında aralıksız olarak faaliyet göstermektedir. 2006 yılından itibaren firmamız inşaat sektörüne yeni bir soluk katmak için yeniden tasarlanan logosu ve markası ile tüm faaliyetlerine devam etmektedir.

   Ataker İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olarak şirketimizi bugünlere getiren Süleyman Ataker’ in yolundan ilerleyerek 65 yıllık birikimi ile yenilikçi tasarımları yüksek üretim hızı ile gayrimenkul sektörünün lider ve farklı bir konumunda bulunmaktadır. Firmamız, ürettiği projelerde daima insan ve yaşam odaklı bakış açısıyla yaklaşıp, kullanıcısına kazanç ve konfor sağlamak için konusunda uzmanlaşmış mühendisler ve mimarlar ile çalışmaktadır.

    İnşaat sektörü gelişmenin yapı taşlarından birisidir. Üstlendiği yaşamsal işlevler en ince ayrıntıdan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride firmamız köklü geçmişinden gelen güç ile önzü bir rol üstlenerek, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne kadar herzaman “Dürüstlüğü, yenilikçiliği, başarı ve güveni” hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.       Hızla gelişmekte olan dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken; gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette daima vatandaşın hizmetinde olmayı ilke edinmiştir.

Cahit ATAKER .  • Adres 1: Sütlüce Mah. Kandemir Sok. No:4 İstanbul
    Adres2: İslambey Caddesi Halk Pazarı No:9/7 EYÜP-İSTANBUL
  • Telefon: (0 212) 564 07 44
  • Fax: (0 212) 564 18 63
  • Email: info@atakerinsaat.com

Copyright © 2015 Ataker İnşaat.Tüm Hakları Saklıdır